ANGĻU A1

Angļu valodas A1 līmeņa kurss paredz valodas apgūšanas programmu cilvēkiem bez vai ar ļoti minimālām priekšzināšanām angļu valodā, kas ietver nepieciešamās valodas leksikas un gramatikas apgūšanu. Klausītāji kursa laikā apgūs valodas teorētiskās un praktiskās zināšanas, attīstīs saskarsmes prasmes un iemaņas iesācēja līmenī, lai varētu vienkāršā veidā sazināties, ja sarunu biedrs teikto var lēnām atkārtot vai pateikt citiem vārdiem, varētu uzdot vienkāršus jautājumus un atbildēt uz tiem sarunā par ļoti labi zināmām tēmām. Angļu valodas veiksmīgai apgūšanai un mērķa sasniegšanai tiks izmantotas sekojošās metodes: lekcijas, individuālie darbi, pāru darbi, grupu darbi, lomu spēles, interaktīvās spēles, simulācijas, atvērtās diskusijas, interneta projekti.

Galvenās tēmas: Iepazīšanās, sasveicināšanās; Profesijas; Personīgā informācija, informācija par citu cilvēku; Valstis un nacionalitātes; Ēdieni un dzērieni Latvijā un pasaulē; Kafejnīcā - pasūtīšana, norēķināšanās; Pilsētā - vietas, ceļa jautāšana un paskaidrošana; Savas mājas apkārtnes un pilsētas apraksts; Sarunas uz ielas; Ģimene; Darbs; Mājas; Personīgās lietas, to iegāde veikalā; Lietas, kas patīk vai nepatīk; Ikdienas darbi; Brīvā laika aktivitātes; Pulkstenis; Dienas režīms; Brīvais laiks; Nedēļas dienas; Laika sadalījums, tā nozīme ikdienas dzīvē; Neparastas nodarbošanās; Laika saraksts; Manas spējas un prasmes; Neparastas profesijas; Ķermeņa daļas; Mērvienības; Pagātnes notikumi; Bērnības atmiņas; Dzimšanas gadi un vecumi; Dzīves notikumi un datumi; Fakti par slaveniem cilvēkiem; Dzīves gājums; Mēneši un datumi; Pasaulē nozīmīgas dienas; Brīvdienas, atvaļinājums; Populāras tūrisma vietas Latvijā un pasaulē; Ceļošana - ceļošanas veidi, atpūtas veidi; Laika apstākļi; Biļešu pirkšana; Vēstuļu rakstīšana; Apģērbs, tā u.c. lietu pirkšana; Krāsas; Apģērba izmēri; Iepirkšanās veikalos un internetveikalos; Vēlējumu izteikšana; Darbā pieņemšanas pārrunu paraugs, CV sastādīšana; Visas izņemtās vielas atkārtojums; Eksāmens.

Angļu valodas A1 līmenī tiek veidotas izrunas iemaņas, tiek iemācīti paši nepieciešamākie vārdi un gramatiskās konstrukcijas, vārdu krājums ir ap 500 vārdiem. Pabeidzot A1 līmeņa kursu pārvalda tikai valodas pašus pamatus. Var saprast, sarunāties, lasīt un rakstīt par vienkāršām tēmām lēni un skaidri, izmantojot vienkāršus vārdus un frāzes, var sniegt vienkāršu informāciju un var uzturēt vienkāršu sarunu par iepriekšminētajām tēmām. Apgūtie temati noderēs gan lai sāktu darbā komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem no ārvalstīm, gan dodoties komandējumos vai ceļojot.

ZVANIET MUMS UN KOPĀ MEKLĒSIM LABĀKO RISINĀJUMU!

 

Rīgā: +371 26006067
Jelgavā: +371 28802966